Vyhledávaní výrobce

         

 

 Infolinka: +48 694 616 166

                 +420 739 136 984

 E-mail:     ferrere@ferrere.cz

Formátované pily Pilarka PS 400 Lazzoni HIT 2018

Dostupnost: vyčerpání
Odesláno v rámci: 48 hodin
Cena: 177 265,00 Kč 177265.00
Čistá cena: 146 500,00 Kč
ilość szt.
přidat na seznam přání

Popis

HLAVNÍ CHARAKTERISTIKY:

 

Pilový formát PS 400 Lazzoni

 

 

PS 400 tento důkladně vyrobeny produkt LAZZONI určeny pro náročné obrábění dřeva, kteří ocení přesné řezy a životnost. Stroj má všechny potřebné vlastnosti zařízení v současné době používá v léčbě truhlářského výrobku. Je přesný, můžete rychle přepínat požadovaných rozměrů řezu, pohyblivý pohyblivé pravítko a kolo časovač pro nastavení výšky a sklonu pilovým kotoučem.
Jeho hlavní výhodou je stálost (800 kg), provedení (přesné svary), ale také monospace jednotku - což způsobuje, že žádné vibrace při řezy. Samozřejmě, nejdůležitější výhodou je konstrukce frézy, posuvný stůl na tyče, která poskytuje jeden řádek dráhy vzhledem obrobku na pilový list. Kombinuje všechny tyto výhody, formátování pila PS 400 je ideálním řešením pro každou dřevem, kteří ocení přesnost a rychlost práce a životnosti stroje. Je to jeden z nejlepších nápoj na trhu, z nichž každý se může štěpit nábytkových desek, stejně jako dřevo velkých rozměrů.

 

VÝHODY:

  • Pevná konstrukce a provedení
  • Formátovat tabulku na tyčích
  • Jednotný agregát
  • Přesnost řezání
  • Snadná a rychlá změna parametrů řezání
  • Možnost řezání velkých rozměrů

 

 

 

 

TECHNICKÉ ÚDAJE:

 

Šířka tabulky formátů: 410 mm
Formátová délka tabulky / průnik prvku: 3200 mm
Řezání z pravé strany / stolu z litiny / hladkého stolu: 1380 mm / 700 mm / 1370 mm
Průměr hlavního nože + předřez/ bez předřez: 400 mm +120 / 450 mm
Výška řezu 90˚/45: 130 mm / 90 mm
Rychlostní pila / čepel:  3-4-5 / 8 tis rpm
Výkon motoru: 5 kW
Průměr trubek:  80 mm / 100 mm
Hmotnost: 800 kg
Průřez / prodloužení: 1900 mm / 3600 mm
Boční stůl: 1250 mm
Průměr hřídele pily / podříznutí: Φ30 / Φ20
Excentrická svorka na tabulce formátů: 1 položka
Brzda proti proudu: ano

 

VLASTNOSTI:


Formátová tabulka na lištách umožňuje rychlé a přesné řezání obrobků. Může být zablokován v mnoha bodech, má technické drážky pro upevnění např. Tlakového paprsku. Monolitický agregát nepřenáší vibrace na pilu a přemýšlivý design usnadňuje výměnu pily a podřezávače. Agregát je také profilován tak, aby piliny byly nejlépe odstraněny, aniž by byly na stole.

 

 

 

Masivní boční stůl s výložníkem, který je vybaven teleskopickou opěrkou, umožňuje stabilní práci s velkými rozměry obrobků. Tabulka lze snadno a rychle přesunout podél tabulky tabulky formátů a přejít na optimální pozici obsluhy. Teleskopická teleskopická prodlužovací západka je standardně až do 3 600 mm. Díky tomu můžete snadno dosáhnout libovolného úhlu řezání a rychle se vrátit do pravého úhlu s pilovým kotoučem.

 

 


Snadný přístup k parametrům změny PS 400 (nastavení frézy ve dvou rovinách, výška a úhel pilového kotouče) umožňuje obsluze rychle a jednoduše nastavit práci stroje.

 

 


Průhledný horní kryt pilového kotouče a podčínka zavěšené na rameni chrání obsluhu před nekontrolovaným rozstřikem materiálu během řezání. Jeho průhlednost usnadňuje práci a dohled nad operacemi. Byl profilován takovým způsobem, že ani řezání pod úhlem 45 ° nebylo problémem.
Řezný agregát - jak je vidět na obrázku - je monolit, který minimalizuje vibrace během provozu. Umožňuje vám snadno vystřihnout řezné čáry hlavního kotouče s předřez.

 

 

 

DSC_2522

 

Robustní konstrukce, jednoduchý design je zárukou bezproblémového provozu! 

 

 

 

 

 

 

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl