Vyhledávaní výrobce

         

 

 Infolinka: +48 694 616 166

                 +420 739 136 984

 E-mail:     ferrere@ferrere.cz

Formátované pily PS 315 X

Dostupnost: vyčerpání
Odesláno v rámci: 48 hodin
Cena: 148 830,00 Kč 148830.00
Čistá cena: 123 000,00 Kč
ilość szt.
přidat na seznam přání

Popis

Formátová pila PS 315x je pevný výrobek firmy LAZZONI určený pro náročné tesaře, kteří oceňují přesnost řezů a životnost stroje. Stroj má všechny potřebné funkce, které se v současné době používají v zařízeních pro zpracování nábytku. Je to přesné, můžete rychle změnit požadované rozměry řezu, pohyblivé pohyblivé pravítko a číselníky pro nastavení výšky a naklánění pilového kotouče. Jeho velkou výhodou je stabilita (přes 700 kg) a provedení (přesné svary), ale i jednootáčkový agregát - což vede k nedostatku vibrací během řezů. Samozřejmě, nejdůležitější výhodou pily je konstrukce formovacího stolu na tyčích, který poskytuje ideální linii pohybu obrobku vzhledem k pilovému listu. Kombinací všech těchto výhod je pilový formát PS 315x dokonalým řešením pro každého tesaře, který oceňuje přesnost a rychlost práce a životnosti stroje. Jedná se o jednu z nejlepších pily na trhu, které lze použít k řezání celých nábytkových desek i velkých dřev.

 

 

 

Hlavní výhody stroje:

  • Profesionální formátovací vozík
  • řezný disk, který určuje dokonalé zpracování desek
  • Výkonný motor (4 kW)
  • Kompaktní design
  • Ideální stroj pro střední a velké
  • Stín s nastavitelnou výškou a sklonem s podcinakiem
  • Šedá litinová pracovní deska s podpěrami pro rozšíření a zvětšení povrchu
  • Profesionální hliníková stolní deska s pomocným válečkem na výložníku,
  • Pilový list typu "CE", včetně výfuku o průměru 80 mm.

 

Formátová tabulka na lištách umožňuje rychlé a přesné řezání obrobků. V mnoha bodech může být zablokována, má technické drážky pro upevnění např. Tlakového paprsku. Monolitický agregát nepřenáší vibrace na pilu a myšlenková konstrukce usnadňuje výměnu pily a podřezávače. Agregát je také profilován tak, aby piliny byly nejlépe odstraněny, aniž by byly na stole.

 

 

Masivní boční stůl s výložníkem, vybavený teleskopickou opěrkou, umožňuje stabilní provoz s velkými rozměry obrobků. Tabulka lze snadno a rychle přesunout podél tabulky tabulky formátů a přejít na optimální pozici obsluhy. Teleskopická teleskopická prodloužení je standardem až do 3 600 mm. Díky tomu můžete snadno dosáhnout libovolného úhlu řezu a rychle se vrátit do pravého úhlu s pilovým kotoučem.

 

Snadný přístup ke změně parametrů řezání PS 315X (nastavení podříznuté piliny ve dvou rovinách, výška a úhel pilového kotouče) umožňuje obsluze rychle a snadno nastavit stroj pro práci.

 

Průhledný horní kryt pilového listu a podřezávač na rameni chrání obsluhu před nekontrolovaným rozstřikem materiálu během řezání. Jeho průhlednost usnadňuje práci a dohled nad operacemi. Byl profilován takovým způsobem, že ani řezání pod úhlem 45 ° nebylo problémem.

Řezací jednotka - jak je znázorněno na obrázku - je monolit, který minimalizuje vibrace během provozu. Umožňuje vám snadno řezat řezné linie hlavního kotouče s podcinakiem.

 

 

Robustní konstrukce, jednoduchý design je zárukou bezproblémového provozu! 

 

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl